محتوای خود را از اینجا اضافه کنید
محتوای خود را از اینجا اضافه کنید

مرکز آموزشی مشاوره ای

🛑🛑🛑 نگارش ۲۵.۵ را سریعا دریافت و مجددا جهت درج عکس روی کارت و…. به فاینال ارسال اطلاعات نمایید

فعلا از مسیر فاینال ۱ به آدرس زیر اقدام کنید:

final1.medu.ir

زمان ارسال اگه اطلاعاتی فاقد عکس باشه به عنوان خطا لحاظ شده و ارسال نمیشه

👈🏻باعنایت به اینکه در نوبت امتحانی خرداد ماه مقرر گردیده است عکس تمامی‌دانش آموزان در هنگام ارسال اطلاعات از سیستم دانا به فاینال جهت درج روی کارت ورود به جلسه دانش آموزان منتقل گردد لذا لازم است ارسال اطلاعات بعد از دریافت نگارش سیستم دانا انجام گردد . لازم به ذکر اینکه دانش آموزانی که قبل از نگارش ارسال گردیده اند فاقد عکس بوده و مجددا باید به سامانه فاینال ارسال گردند .

❇️ جهت جلوگیری خطا ارسال به فاینال امتحانات نهایی خرداد۹۹، عمل به اقدامات زیر ضروریست:

۱- آخرین نگارش دانا را نصب کنید. ( از طریق helper بررسی کنید.)

۲- همیشه قبل از ورود به برنامه اصلی Dana تیک مربوط به گزینه “در هنگام ورود به سیستم اصلاح حروف و سایر روتین‌های اصلاحیه سوابق انجام شوند” را بزنید. (در صورتی که با خطا مواجه شدید از زدن تیک اصلاح روتین خودداری نمایید.)

۳- پس از ورود به برنامه : از منوی دریافت جداول و راهنمای سیستم، “اصلاح حروف و نام درس” و “به روزآوری پایگاه” را انجام دهید – سپس از منوی نقل و انتقال اطلاعات، گزینه “اصلاح اتوماتیک و ضعیت دانش آموزان ترک تحصیل اخراج و ضمن سال رفته قبل از ارسال به سیستم متمرکز” را بزنید.

۴- از منوی سازماندهی و ثبت نام، وارد بخش “دریافت اطلاعات مربوط به جداول درس و رشته از سامانه سناد” شوید و بروی گزینه “بروزرسانی محتوای جداول از منابع داخلی سیستم دانا” کلیک کنید.

۵- کارنامه‌های سالانه (یا دفتر امتحانات) دانا رو برای همه دانش آموزان تا مرحله نمایش اجرا کنید.

۶- فایل ارسال به فاینال (امتحانات نهایی) را ایجاد کنید.

در صورت گزارش خطا هنگام ارسال به فاینال برای دانش آموزانی که نمره صفر دارند و یا وضعیت آن‌ها انتقال رفته، فوتی و… می‌باشد؛ در خصوص خطای صفر لطفا عدد یکصدم را برای دانش اموز بجای صفر لحاظ نمائید و همچنین اشکال دانش اموزان فوتی انتقال رفته و… به دلیل عدم درج وضعیت تحصیلی در کارنامه یا اطلاعات فردی دانش اموز بوده که بایستی ابتدا وضعیت دانش اموزان از حالت فعال خارج و سپس کارنامه برای دانش اموز دریافت و درصورت درج وضعیت جدید در کارنامه اطلاعات را به سیستم فاینال ارسال نمائید.

 

روند دریافت نگارش و اقدامات لازم:

۱-طبق روال همیشگی قبل از هر کاری، از طریق DanaHelper پشتیبان گیری کنید.

۲-نگارش جدید را دریافت کنید.

۳-همیشه قبل از ورود به برنامه اصلی Dana تیک مربوط به گزینه “در هنگام ورود به سیستم اصلاح حروف و سایر روتین‌های اصلاحیه سوابق انجام شوند” را بزنید. (در صورتی که با خطا مواجه شدید از زدن تیک اصلاح روتین خودداری نمایید.)

۴-پس از ورود به برنامه : از منوی دریافت جداول و راهنمای سیستم، “اصلاح حروف و نام درس” و “به روزآوری پایگاه” را انجام دهید – سپس از منوی نقل و انتقال اطلاعات، گزینه “اصلاح اتوماتیک و ضعیت دانش آموزان ترک تحصیل اخراج و ضمن سال رفته قبل از ارسال به سیستم متمرکز” را بزنید.

۵- از برنامه خارج شوید.

۶-مجددا وارد برنامه شوید و از منوی سازماندهی و ثبت نام، وارد بخش “دریافت اطلاعات مربوط به جداول درس و رشته از سامانه سناد” شوید و به ترتیب یک بار روی گزینه “دریافت محتوای جداول اطلاعاتی درس و رشته از سامانه سناد” و یک بار روی گزینه “بروزرسانی محتوای جداول از منابع داخلی سیستم دانا” کلیک کنید.(در صورتی که هنگام “دریافت محتوای جداول اطلاعاتی درس و رشته از سامانه سناد” با خطا مواجه شدید فقط گزینه “بروزرسانی محتوای جداول از منابع داخلی سیستم دانا” را اجرا نمایید.)

برای دانلود می‌توانید روی آیکون زیر کلیک کنید:(اکیدا پیشنهاد می‌کنم برای دریافت نگارش جدید از هلپر دانا استفاده  کنید.)

دانلود نگارش ۲۵٫۵ دانا

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
🌹سنجش و ارزشیابی تحصیلی🌹

نوشته شده توسط

معلم فیزیک / مسؤول سيستم هاي دانش آموزي اداره كل آمورزش و پرورش شهر تهران / فارغ التحصیل کارشناسی فیزیک نظری از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 95-91/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + چهار =