محتوای خود را از اینجا اضافه کنید
محتوای خود را از اینجا اضافه کنید

مرکز آموزشی مشاوره ای

دانلود نگارش ۲۴٫۹ دانا و ۱۵٫۹ پیش دانشگاهی

رفع خطای دریافت اطلاعات از سناد در مدارس داوطلب آزاد

 

روند دریافت نگارش و اقدامات لازم:

۱-طبق روال همیشگی قبل از هر کاری، از طریق DanaHelper پشتیبان گیری کنید.

۲-نگارش جدید را دریافت کنید.

۳-همیشه قبل از ورود به برنامه اصلی Dana تیک مربوط به گزینه "در هنگام ورود به سیستم اصلاح حروف و سایر روتین‌های اصلاحیه سوابق انجام شوند" را بزنید. (در صورتی که با خطا مواجه شدید از زدن تیک اصلاح روتین خودداری نمایید.)

۴-پس از ورود به برنامه : از منوی دریافت جداول و راهنمای سیستم، "اصلاح حروف و نام درس" و "به روزآوری پایگاه" را انجام دهید – سپس از منوی نقل و انتقال اطلاعات، گزینه "اصلاح اتوماتیک و ضعیت دانش آموزان ترک تحصیل اخراج و ضمن سال رفته قبل از ارسال به سیستم متمرکز" را بزنید.

۵- از برنامه خارج شوید.

۶-مجددا وارد برنامه شوید و از منوی سازماندهی و ثبت نام، وارد بخش "دریافت اطلاعات مربوط به جداول درس و رشته از سامانه سناد" شوید و به ترتیب یک بار روی گزینه "دریافت محتوای جداول اطلاعاتی درس و رشته از سامانه سناد" و یک بار روی گزینه "بروزرسانی محتوای جداول از منابع داخلی سیستم دانا" کلیک کنید.(در صورتی که هنگام "دریافت محتوای جداول اطلاعاتی درس و رشته از سامانه سناد" با خطا مواجه شدید فقط گزینه "بروزرسانی محتوای جداول از منابع داخلی سیستم دانا" را اجرا نمایید.  .)

برای دانلود می‌توانید روی آیکون زیر کلیک کنید:(اکیدا پیشنهاد می‌کنم برای دریافت نگارش جدید از هلپر دانا استفاده  کنید.)

دانلود نگارش ۲۴٫۹ دانا

نوشته شده توسط

معلم فیزیک / مسؤول سيستم هاي دانش آموزي اداره كل آمورزش و پرورش شهر تهران / فارغ التحصیل کارشناسی فیزیک نظری از دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 95-91/

2 دیدگاه برای “دانلود نگارش ۲۴٫۹ دانا و ۱۵٫۹ پیش دانشگاهی

  1. سلام ویندوز لبتابم ۱۰ است دانا اجرا میشه ولی هلپرش نه به وقتی هم دانا را باز می‌کنم و جزییات را وارد می‌کنم می‌گه هلپر را اجرا کنید وقتی روی هلپر میزنیم می‌نویسه دانا نصب نشده است

    1. با سلام و احترام؛
      توجه داشته باشید که نرم افزارهای دانش آموزی شرکت پژوهش حداکثر برای ویندوز ۷ – ۳۲ بیتی بهینه سازی شده.
      البته با ترفندهایی میشه دانا، راهنمایی، توصیفی و دیپسالی را روی سیستم X64 ویندوزهای ۷ به بالا نیز نصب و استفاده نمود. (ولی با هلپر دیپسالی و گزارش گیری در برنامه توصیفی و علی الخصوص نصب sql server به مشکل خواهید خورد. )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =